Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dori

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dori.
Është emri yt Dori? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dhuratë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Daria, Dorea, Dara, Deidre, Drea
Vlerësimi:
4/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Gesi
Emrat e motrave:Ela, Gjesi, Adea, Dorina, Ada
Facebook:

+/- 19855 Dori's në Facebook. Pozicioni #3407
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 4 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Dori


Dori ( 21 vjeç) 2015-11-18
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dori? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dori? Voto për emrin tënd