Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dorea

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dorea.
Është emri yt Dorea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:nga deti
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Daria, Dara, Deidre, Drea
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Dea
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 370 Dorea's në Facebook. Pozicioni #70307
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga DoreaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorea? Voto për emrin tënd