Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daria

Është emri yt Daria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Darius
Variante:Darya, Darija
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Dorea, Dara, Deidre, Drea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 135 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 91 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 132 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24970 Daria's në Facebook. Pozicioni #2851
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 rumun emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga DariaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daria? Voto për emrin tënd