Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Deidre

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Deidre.
Është emri yt Deidre? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Daria, Dorea, Dara, Drea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29365 Deidre's në Facebook. Pozicioni #2500
Kategoritë:Emrat irlandez
Komente nga DeidrePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deidre? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deidre? Voto për emrin tënd