Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diora

Është emri yt Diora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Dori, Daria, Dorea, Dara, Deidre, Drea
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Ora, Didi, Lola
Emrat e vëllezërve:Art, Dior, Roena
Emrat e motrave:Dea, Elda, Erda, Lorena
Facebook:

+/- 305 Diora's në Facebook. Pozicioni #80818
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Diora


Diora ( 3 vjeç) 2016-01-09
Me pelqen.
Diora ( 13 vjeç) 2018-10-29
Sipas kerkimit e te tjereve emeri im eshte emer mbreteror te lasht

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diora? Voto për emrin tënd