Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dea

Është emri yt Dea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adeodatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Dod, Dio, Dewitt, Doe, Dud, Dewey, Dawud, Dai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doa, Duaa, Dita, Didi, Dia, Dhea, Di, Dit
Vlerësimi:
5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Deushe, Bukuroshe, Tupe, Deush, Tuce, Jo, Dudushe
Emrat e vëllezërve:Dion, Endi, Jon, Dijart, Dierk, Endrit, Gerald, Jetmir, Leutrim, Doni, Dalti, Doniku, Jasin, Dren, Arlind
Emrat e motrave:Klea, Ylli, Diora, Xhesika, Marsida, Ajla, Marcela, Dua, Era, Elda, Ardita, Florida, Eda, Trina, Zana, Kristina, Diellza, Diona, Drenusha, Esli, Suada, Elsa, Nuk Kam, Albulena, Dajana, Dafina, Doa, Doresa, Helia, Delisa Më shumë emra
Facebook:

+/- 14280 Dea's në Facebook. Pozicioni #4446
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 3 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Top 100 indonezian emrat - Popullore danez emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Dea


Lejla ( 27 vjeç) 2017-03-13
Cfar domethenje ka emri Dea
Dea ( 18 vjeç) 2017-04-21
jo nuk kam
Dea ( 18 vjeç) 2017-10-20
Emer i bukur
Dea ( 11 vjeç) 2018-01-22
Me pelqen, emer shqiptar dhe antitiketi pervecse eshte princesha e bukurise, ka kuptimin e dhurates se zotit
Dea ( 14 vjeç) 2018-02-21
emri im shte emri me i bukur per ma dhe pse ka shume njerey me kete emer eshte i pazevendesueshem
Dea ( 20 vjeç) 2018-03-09
Per mua ky eshte nje emer i mrekullushem.Po te kisha nje emer tjeter nuk do ta preferoja sa preferoj kete.Mendoj se ky eshte emri qe deshirojne te gjithe
E ADHUROJ EMRIN TIM
Klea 2018-07-04
Emri dea eshte shummm i keqq
Dea 13 Vjeq Edua Shum Ket Emer Eshte I Lehte Dhe I Shkurt Po Ashtu I Kuptimshem ( 15 vjeç) 2018-11-07
emri shum imir
Dea ( 12 vjeç) 2018-11-16
Emri im eshte grek ai kam domethenjen e nje perendeshe
Liza ( 4 vjeç) 2019-01-11
Qfar demethenje ka emri dea se me pelqen shum te lutem me teregoni?
Dea 2019-02-17
Emer shume I bukur jam me fat qe kam kete emer
Dea 2019-02-20
Po
Dea ( 12 vjeç) 2019-08-23
Emri im eshte shume u bukur
Dea ( 12 vjeç) 2019-08-23
Emri im eshte shume u bukur
Dea ( 10 vjeç) 2019-10-28
PERENDESHA E BUKURISE
Dea ( 13 vjeç) 2019-11-22
Eshte shume i mire shumica ma thojne kete gje!Eshte emer i embel dhe i lexetshem
Dea ( 20 vjeç) 2020-01-11
E adhuroj emrin tim. Po ju e adhuroni gjithashtu????
Dea ( 12 vjeç) 2020-02-09
Une e adhuroj emrin Tim eshte vertet I bukur dhe domedhenes :)
Dea 2 Vjec Femer 2020-02-19
5
Dea ( 14 vjeç) 2020-02-21
Jo
Dea ( 28 vjeç) 2020-03-17
me kane then se emri DEA eshte Haram? a eshte e vertet?
Dea ( 16 vjeç) 2020-05-07
Emer shum i lezetshem.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dea? Voto për emrin tënd