Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Didi

Është emri yt Didi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Diede
Djem me tinguj të ngjashëm:Dod, Dio, Dewitt, Doe, Dud, Dewey, Dawud, Dai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dea, Doa, Duaa, Dita, Dia, Dhea, Di, Dit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 86 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25025 Didi's në Facebook. Pozicioni #2842
Kategoritë:Popullore sllovak emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga DidiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Didi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Didi? Voto për emrin tënd