Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dita

Është emri yt Dita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Diede
Djem me tinguj të ngjashëm:Dod, Dio, Dewitt, Doe, Dud, Dewey, Dawud, Dai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dea, Doa, Duaa, Didi, Dia, Dhea, Di, Dit
Vlerësimi:
4.5/5
yje 194 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 97 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 167 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 169 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Diellza
Facebook:

+/- 9970 Dita's në Facebook. Pozicioni #5947
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 letonisht emrat - Top 100 indonezian emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga DitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dita? Voto për emrin tënd