Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Doa

Është emri yt Doa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dod, Dio, Dewitt, Doe, Dud, Dewey, Dawud, Dai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dea, Duaa, Dita, Didi, Dia, Dhea, Di, Dit
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 930 Doa's në Facebook. Pozicioni #36070
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Emrat përfundon në A - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të shpallë emrat vajzë
Komente nga DoaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Doa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Doa? Voto për emrin tënd