Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rio

Është emri yt Rio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Roi, Rei, Roy, Rey, Ray, Re, Reo, Roar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rea, Raya, Rae, R.h, Rh, Raaya, Reia, Roor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 181 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 103 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 103 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 101 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 146 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 145 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43475 Rio's në Facebook. Pozicioni #1830
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 Po emrat - Emrat e shkurtër - Top 100 indonezian emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore indonezian emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga RioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rio? Voto për emrin tënd