Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Roy

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Roy.
Është emri yt Roy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbret
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ruadh
Variante:Roi
Djem me tinguj të ngjashëm:Roi, Rei, Rey, Ray, Re, Reo, Roar, Reaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rea, Raya, Rae, R.h, Rh, Raaya, Reia, Roor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 281 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 126 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 252 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 248 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 343915 Roy's në Facebook. Pozicioni #326
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore Po emrat boy - Top 100 holandez emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore holandez emrat boy
Komente nga Roy


Delilah ( 3 vjeç) 2019-06-15
emri im do thot i ndershm miqsor dhe i kuptueshem

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roy? Voto për emrin tënd