Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rae

Është emri yt Rae? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Roi, Rei, Roy, Rey, Ray, Re, Reo, Roar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rea, Raya, R.h, Rh, Raaya, Reia, Roor, Rhea
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mirjeta
Facebook:

+/- 44440 Rae's në Facebook. Pozicioni #1803
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga RaePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rae? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rae? Voto për emrin tënd