Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roar

Është emri yt Roar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rutger
Djem me tinguj të ngjashëm:Roi, Rei, Roy, Rey, Ray, Re, Reo, Reaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rea, Raya, Rae, Rh, R.h, Raaya, Reia, Roor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2495 Roar's në Facebook. Pozicioni #17423
Kategoritë:Emra norvegjeze - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga RoarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roar? Voto për emrin tënd