Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Raya

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Raya.
Është emri yt Raya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mik
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Raina which means Queen.
Djem me tinguj të ngjashëm:Roi, Rei, Roy, Rey, Ray, Re, Reo, Roar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rea, Rae, Rh, R.h, Raaya, Reia, Roor, Rhea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10260 Raya's në Facebook. Pozicioni #5811
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore turk emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga RayaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raya? Voto për emrin tënd