Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ray

Është emri yt Ray? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Raimund
Djem me tinguj të ngjashëm:Roi, Rei, Roy, Rey, Re, Reo, Roar, Reaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rea, Raya, Rae, Rh, R.h, Raaya, Reia, Roor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 520760 Ray's në Facebook. Pozicioni #202
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Popullore Thai emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1944
Komente nga RayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ray? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ray? Voto për emrin tënd