Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raimund

Është emri yt Raimund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Raimond, Raimundo, Rajmund, Ray, Raymond, Raymonda, Remon
Djem me tinguj të ngjashëm:Raymond, Renato, Randy, Raimondo, Renat, Ronit, Raimond, Rand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Renata, Raimonda, Raymonde, Rindi, Rinda, Ronda, Randi, Rente
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 845 Raimund's në Facebook. Pozicioni #38572
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga RaimundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raimund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raimund? Voto për emrin tënd