Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rajmund

Është emri yt Rajmund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Raimund
Djem me tinguj të ngjashëm:Richmond, Rosendo, Rio Susanto, Rus Madi, Rhioganedd, Rykent, Raghoenath, Ricky,gusminto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosemond, Rosamunde, Rosamund, Rosamunda, Rakhshanda, Raghnaid, Rosemonde, Rosamonde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Rajmund's në Facebook. Pozicioni #162549
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore lituanez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga RajmundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rajmund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rajmund? Voto për emrin tënd