Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Richmond

Është emri yt Richmond? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajmund, Rosendo, Rio Susanto, Rus Madi, Rhioganedd, Rykent, Raghoenath, Ricky,gusminto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosemond, Rosamunde, Rosamund, Rosamunda, Rakhshanda, Raghnaid, Rosemonde, Rosamonde
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15280 Richmond's në Facebook. Pozicioni #4211
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1905
Komente nga RichmondPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Richmond? Voto për emrin tënd


Është emri yt Richmond? Voto për emrin tënd