Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosamund

Është emri yt Rosamund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rosamunde
Djem me tinguj të ngjashëm:Richmond, Rajmund, Rosendo, Rio Susanto, Rus Madi, Rhioganedd, Rykent, Raghoenath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosemond, Rosamunde, Rosamunda, Raghnaid, Rakhshanda, Rosemonde, Rosamonde, Rosanda
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 875 Rosamund's në Facebook. Pozicioni #37583
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RosamundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosamund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosamund? Voto për emrin tënd