Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raymond

Është emri yt Raymond? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Raimund
Variante:Raimon, Raimondo, Ramon, Ramona, Ramone, Rayman, Raymon, Raymonde, Redmond
Djem me tinguj të ngjashëm:Renato, Randy, Raimondo, Renat, Ronit, Raimond, Raimund, Rand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Renata, Raimonda, Raymonde, Rindi, Rinda, Ronda, Randi, Rente
Vlerësimi:
4.5/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 90 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 415760 Raymond's në Facebook. Pozicioni #262
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga RaymondPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raymond? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raymond? Voto për emrin tënd