Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ramona

Është emri yt Ramona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Raymond
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 235 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 129 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 129 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 128 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 216 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 216 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70330 Ramona's në Facebook. Pozicioni #1245
Kategoritë: - Top 100 rumun emrat - Top 100 letonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga RamonaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ramona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ramona? Voto për emrin tënd