Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roan

Është emri yt Roan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ronne
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein, Ronan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo, Ani
Emrat e vëllezërve:Po, Jo
Emrat e motrave:Kanita, Rona, Jo, Po
Facebook:

+/- 7340 Roan's në Facebook. Pozicioni #7524
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat popullore Holandez 2012
Komente nga RoanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roan? Voto për emrin tënd