Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ruana

Është emri yt Ruana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Reni, Rianne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Ruana's në Facebook. Pozicioni #157449
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga RuanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ruana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ruana? Voto për emrin tënd