Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ron

Është emri yt Ron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ronald
Variante:Ronit, רוֹנִית
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Rein, Ronan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Makaron
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Orela, Rea, Tringa
Facebook:

+/- 700155 Ron's në Facebook. Pozicioni #139
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore suedez emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1940
Komente nga RonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ron? Voto për emrin tënd