Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ronald

Është emri yt Ronald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reynold
Variante:Ranald, Rhona, Ron, Ronal, Ronalda, Ronaldina, Ronaldo, Ronaldus, Ronna, Ronnette, Ronnie
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinaldo, Romualdo, Reynaldo, Reinhold, Ronaldo, Renaldo, Reynald, Reinaldo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romilda, Romelda, Renilde, Renilda, Romilde, Renild, Ranalt, Ronalda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 243 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 92 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 89 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 90 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 223 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 221 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elda
Facebook:

+/- 415790 Ronald's në Facebook. Pozicioni #261
Kategoritë:Emrat skocez - Top 100 anglisht emrat - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1905
Komente nga RonaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ronald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ronald? Voto për emrin tënd