Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rinaldo

Është emri yt Rinaldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinout
Djem me tinguj të ngjashëm:Ronald, Romualdo, Reynaldo, Reinhold, Ronaldo, Renaldo, Reynald, Reinaldo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romilda, Romelda, Renilde, Renilda, Romilde, Renild, Ranalt, Ronalda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2300 Rinaldo's në Facebook. Pozicioni #18544
Kategoritë:Emra italiane - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje
Komente nga Rinaldo


Rinaldo 2017-01-27
steisi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rinaldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rinaldo? Voto për emrin tënd