Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Romilda

Është emri yt Romilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Romhild
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinaldo, Ronald, Romualdo, Reynaldo, Reinhold, Ronaldo, Renaldo, Reynald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romelda, Renilde, Renilda, Romilde, Renild, Ranalt, Ronalda, Romhilde
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Bulkeda, Eugena
Facebook:

+/- 395 Romilda's në Facebook. Pozicioni #66673
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Romilda


Romilda ( 23 vjeç) 2015-09-28
Me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Romilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Romilda? Voto për emrin tënd