Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renilda

Është emri yt Renilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Reinhild
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinaldo, Ronald, Romualdo, Reynaldo, Reinhold, Ronaldo, Renaldo, Reynald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romilda, Romelda, Renilde, Romilde, Renild, Ranalt, Ronalda, Romhilde
Vlerësimi:
4/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 44 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 525 Renilda's në Facebook. Pozicioni #54421
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RenildaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renilda? Voto për emrin tënd