Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Reinhold

Është emri yt Reinhold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rein
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinaldo, Ronald, Romualdo, Reynaldo, Ronaldo, Renaldo, Reynald, Reinaldo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romilda, Romelda, Renilde, Renilda, Romilde, Renild, Ranalt, Ronalda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1375 Reinhold's në Facebook. Pozicioni #27096
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1892
Komente nga ReinholdPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reinhold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reinhold? Voto për emrin tënd