Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renaldo

Është emri yt Renaldo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinaldo
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinaldo, Ronald, Romualdo, Reynaldo, Reinhold, Ronaldo, Reynald, Reinaldo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romilda, Romelda, Renilde, Renilda, Romilde, Renild, Ranalt, Ronalda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7205 Renaldo's në Facebook. Pozicioni #7638
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1956
Komente nga RenaldoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renaldo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renaldo? Voto për emrin tënd