Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ronal

Është emri yt Ronal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ronald
Djem me tinguj të ngjashëm:Ramel, Remaliah, Raonull, Raynell, Rinel, Ronnal, Romul, Romolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramla, Ronaele, Ronli, Romily, Raniele, Rinela, Ronalee, Ramiely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3570 Ronal's në Facebook. Pozicioni #13296
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1939
Komente nga RonalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ronal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ronal? Voto për emrin tënd