Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Reynold

Është emri yt Reynold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinout
Variante:Reg, Reginald, Reginaldus, Ronald, Ronn, Ronnell, Ronny
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinaldo, Ronald, Romualdo, Reynaldo, Reinhold, Ronaldo, Renaldo, Reynald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romilda, Romelda, Renilde, Renilda, Romilde, Renild, Ranalt, Ronalda
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10295 Reynold's në Facebook. Pozicioni #5798
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1913
Komente nga ReynoldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reynold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reynold? Voto për emrin tënd