Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Reginald

Është emri yt Reginald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reynold
Djem me tinguj të ngjashëm:Reginold, Regenweald, Rignald, Reginaldo, Reznaldo, Regnault, Rignaldo, Reijnold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ragnilde, Rika Maulidiah, Ragnhild, Raoghnailt, Ragnild, Raghnailt, Rijnalda, Reghnald
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 63350 Reginald's në Facebook. Pozicioni #1374
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1950
Komente nga ReginaldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reginald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reginald? Voto për emrin tënd