Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Reginold

Është emri yt Reginold? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Reginald, Regenweald, Rignald, Reginaldo, Reznaldo, Regnault, Rignaldo, Reijnold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ragnilde, Rika Maulidiah, Ragnhild, Raoghnailt, Ragnild, Raghnailt, Rijnalda, Reghnald
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 455 Reginold's në Facebook. Pozicioni #60264
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ReginoldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reginold? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reginold? Voto për emrin tënd