Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Regenweald

Është emri yt Regenweald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Reginald, Reginold, Rignald, Reginaldo, Reznaldo, Regnault, Rignaldo, Reijnold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ragnilde, Rika Maulidiah, Ragnhild, Raoghnailt, Ragnild, Raghnailt, Rijnalda, Reghnald
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Regenweald's në Facebook. Pozicioni #2145597
Kategoritë:
Komente nga RegenwealdPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Regenweald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Regenweald? Voto për emrin tënd