Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ronny

Është emri yt Ronny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reynold
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Reni, Ruana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 127 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 76 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 114 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 115 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 46070 Ronny's në Facebook. Pozicioni #1750
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore suedez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga RonnyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ronny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ronny? Voto për emrin tënd