Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ronit

Është emri yt Ronit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ron
Djem me tinguj të ngjashëm:Raymond, Renato, Randy, Raimondo, Renat, Raimond, Raimund, Rand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Renata, Raimonda, Raymonde, Rindi, Rinda, Ronda, Randi, Rente
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Rinor
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14065 Ronit's në Facebook. Pozicioni #4498
Kategoritë:Emrat Oudindische
Komente nga RonitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ronit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ronit? Voto për emrin tënd