Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renato

Është emri yt Renato? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Renatus
Djem me tinguj të ngjashëm:Raymond, Randy, Raimondo, Renat, Ronit, Raimond, Raimund, Rand
Vajza me tinguj të ngjashëm:Renata, Raimonda, Raymonde, Rindi, Rinda, Ronda, Randi, Rente
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 64 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Francesca, Alketa, Romina
Facebook:

+/- 45100 Renato's në Facebook. Pozicioni #1785
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Popullore grek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga RenatoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renato? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renato? Voto për emrin tënd