Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ilari

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ilari.
Është emri yt Ilari? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hilarius
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilario, Ilir, Ilar, Ilyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilaria, Iliria, Ilyria, Ilori, Ilara, Ilaurie, Ilary, Illara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 490 Ilari's në Facebook. Pozicioni #57372
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore fund emrat boy - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga IlariPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilari? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilari? Voto për emrin tënd