Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ilario

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ilario.
Është emri yt Ilario? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hilarius
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilir, Ilari, Ilar, Ilyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilaria, Iliria, Ilyria, Ilori, Ilara, Ilaurie, Ilary, Illara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 565 Ilario's në Facebook. Pozicioni #51665
Kategoritë:Emra italiane - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga IlarioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilario? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilario? Voto për emrin tënd