Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Iliria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Iliria.
Është emri yt Iliria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I gëzuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilario, Ilir, Ilari, Ilar, Ilyar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilaria, Ilyria, Ilori, Ilara, Ilaurie, Ilary, Illara, Iliari
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Iliria's në Facebook. Pozicioni #618653
Kategoritë:
Komente nga IliriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iliria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iliria? Voto për emrin tënd