Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilirjana

Është emri yt Ilirjana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilirjan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilirjane
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Lila, Arjana, Ana, Jana
Emrat e vëllezërve:Jo, Ardit, Ilirjan, Urim, Gazmir, Lefter, Alban
Emrat e motrave:Emanuela, Jo, Leonita, Rovena, Iliria, Afrora, Valmira, Adelina, Emi,bika, Floriana
Facebook:

+/- 445 Ilirjana's në Facebook. Pozicioni #61451
Kategoritë:Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Ilirjana


Ilirjana ( 29 vjeç) 2019-07-27
Thjesht me pelqen si emer.Dmth jam e kenaqur me ket emer qe kam.
Ilirjana 2020-10-21
Jo
Ilirjana ( 21 vjeç) 2021-04-11
I mrekullueshem

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilirjana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilirjana? Voto për emrin tënd