Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adelina

Është emri yt Adelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adela
Variante:Adeline, Allina
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelino, Adalwine, Adalwin, Adelmo, Aethlem, Adalwen, Adlen, Adelwin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalina, Adeline, Adaline, Adelma, Addeline, Adelyn, Adlin, Aethelwyne
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Adela, Adile, Ade
Emrat e vëllezërve:Ilir, Halil, Florent, Orges, Gani
Emrat e motrave:Elida, Dorentina, Valbina, Elsa, Irena, Valentina, Altina, Blerta, Afrodita, Bleona, Evelin, Adisa, Jolanda, Ajete, Gentiana, Learta, Albina, Teuta, Dorina, Mirjeta
Facebook:

+/- 17085 Adelina's në Facebook. Pozicioni #3854
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 rumun emrat - Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore fund emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Adelina


Adelina ( 20 vjeç) 2016-10-20
Emri me I bukur qe ekziston
Adelina ( 18 vjeç) 2016-10-20
Emri me I bukur qe ekziston
Adelina ( 18 vjeç) 2016-11-20
My name is wonderful

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelina? Voto për emrin tënd