Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adelmo

Është emri yt Adelmo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelino, Adalwine, Adalwin, Aethlem, Adalwen, Adlen, Adelwin, Ata`halne`
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelina, Adalina, Adeline, Adaline, Adelma, Addeline, Adelyn, Adlin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Adelmo's në Facebook. Pozicioni #68394
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdelmoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelmo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelmo? Voto për emrin tënd