Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adelino

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adelino.
Është emri yt Adelino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalwine, Adalwin, Adelmo, Aethlem, Adalwen, Adlen, Adelwin, Ata`halne`
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelina, Adalina, Adeline, Adaline, Adelma, Addeline, Adelyn, Adlin
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 855 Adelino's në Facebook. Pozicioni #38372
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdelinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelino? Voto për emrin tënd