Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adalwin

Është emri yt Adalwin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelwijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelino, Adalwine, Adelmo, Aethlem, Adalwen, Adlen, Adelwin, Ata`halne`
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelina, Adalina, Adeline, Adaline, Adelma, Addeline, Adelyn, Adlin
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Adalwin's në Facebook. Pozicioni #4321492
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdalwinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adalwin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adalwin? Voto për emrin tënd