Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adaline

Është emri yt Adaline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ade
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelino, Adalwine, Adalwin, Adelmo, Aethlem, Adalwen, Adlen, Adelwin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelina, Adalina, Adeline, Adelma, Addeline, Adelyn, Adlin, Aethelwyne
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1245 Adaline's në Facebook. Pozicioni #29188
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga AdalinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adaline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adaline? Voto për emrin tënd