Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Evelin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Evelin.
Është emri yt Evelin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Evelyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Evelyn, Epelaima
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evelina, Evelyne, Evelien, Evalina, Eveleen, Evaline, Evaleen, Evalyn
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Evi, Nina, Eva, Lina, Eve
Emrat e vëllezërve:Erion, Valerio, Samet, Arianit
Emrat e motrave:Etleva, Adelina, Arbenita, Asli
Facebook:

+/- 8515 Evelin's në Facebook. Pozicioni #6691
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 etiopian emrat - Top 100 hungarez emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga Evelin


Evelin ( 3 vjeç) 2016-12-21
Me pelqe
Evelin ( 3 vjeç) 2016-12-21
Me pelqe

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evelin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evelin? Voto për emrin tënd