Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Epelaima

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Epelaima.
Është emri yt Epelaima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Evelyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evelin, Evelina, Evelyne, Evelien, Evalina, Eveleen, Evaline, Evaleen
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Hawaiian
Komente nga EpelaimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Epelaima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Epelaima? Voto për emrin tënd