Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evelina

Është emri yt Evelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Evelyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Evelyn, Epelaima
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evelin, Evelyne, Evelien, Evalina, Eveleen, Evaline, Evaleen, Evalyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 106 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 106 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 146 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 148 vota
Pseudonime:Ina, Rina, Nina, Lina, Evi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gresa, Estella, Klejda, Rina, Klejda Gresa
Facebook:

+/- 11555 Evelina's në Facebook. Pozicioni #5259
Kategoritë: - Emrat sllovake - Top 100 grek emrat - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Top 100 suedez emrat - Top 100 lituanez emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 letonisht emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga Evelina


Evelina ( 20 vjeç) 2017-12-30
emri rina do te thot paster ose pasterti
Evelina 2017-12-30
emri evelina do te thot jet
Evelina 2017-12-30
emri evelina do te thot jet

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evelina? Voto për emrin tënd